МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП завершився ХVІІ Всеукраїнський конкурс студентських та учнівських наукових робіт та відбулася звітна онлайн конференція «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» (до Дня науки).

 

14 травня 2020 року у Хмельницькому інституті МАУП напередодні Дня науки відбулася Всеукраїнська онлайн науково-практична конференція за підсумками конкурсу наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» (до Дня науки).

Організатором Конкурсу є НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ Хмельницького інституту МАУП.

На конкурс було понад 100 наукових робі 125 учасниками. Конкурсна комісія визначила переможців та оголосила результати 14 травня 2020 року.

Звітна науково-практична конференція зібрала велике коло учнів та молоді з різних міст України.

Розпочалася конференція з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Л. Г. Білого. У виступі Л. Г. Білий зазначив про роль науки у житті особистості і закликав усіх до плідної праці під час заходу. Далі відбулося оголошення переможців.

Відзнаками Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради нагороджено:

Бардецьку Анну Олександрівну (учениці навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького). За наукову розробку теми: “Репрезентація проблеми трудової міграції у сучасному українському кінематографі” Науковий керівник: вчитель-методист Юхимович О.А.

Авсієвича Володимира Руслановича (учня 7(11)-Б класу гімназії №2 м. Хмельницького). За наукову розробку теми: “Точність сервісів геолокації і використання координат на прикладі WEB-квесту”. Науковий керівник: вчитель-методист Савіцькому О.М.

Відзнаками Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено:

Шарову Дарію Іванівну (ученицю Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького р-ну, Хмельницької обл.) за наукову розробку теми: “Музейна педагогіка у процесі формування свідомого громадянина”. Науковий керівник:  вчитель Каштанова О.Е.

Ніколенко Ганну Сергіївну (студентку Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка»). За наукову розробку теми: “ Волонтерський рух допомоги українським військовикам (2014 р. – дотепер)”. Науковий керівник: Старший викладач Ковальчук О.Л.

Яблонську Олександру Сергіївну (студентку Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП). За наукову розробку теми: “Кримінальна відповідальність за домашнє насильство”. Науковий керівник: кандидат юридичних наук Охман О.В.

Колісник Анастасію Олегівну (студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії). За наукову розробку теми: “Прояви булінгу в освітньому процесі”. Науковий керівник: кандидат педагогічних  наук Тафінцева С.І.

 

Дипломами переможців конкурсу та подяками наукових керівників нагороджено:

Дипломом І ступеня:

Бобрик Наталію Славівну (студентку Хмельницького інституту МАУП) за наукову розробку теми: “Забезпечення інформаційної безпеки на сучасному етапі”. Науковий керівник:  доктор філософії в галузі права (PhD) Авсієвич А.В.

Дипломом ІІ ступеня:

Городечного Олександра Андрійовича (студента Прикарпатського інституту імені М.С. Грушевського МАУП) за наукову розробку теми: “Персональні дані фізичної особи як об’єкт правової охорони в Україні” Науковий керівник:   доктор філософії в галузі права (PhD) Моршнєв Є.І.

Руденко Аліну Вікторівну (студентку Хмельницького інституту МАУП) за наукову розробку теми: “Інтернет-залежність молоді: психологічний аспект”. Науковий керівник:  кандидат педагогічних наук, доцент Олійник В.В.

Дипломом ІІІ ступеня:

Кілівнік Жанну Миколаївну (студентку Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП) за наукову розробку теми: “Кримінологічна характеристика жіночої злочинності в Україні”. Науковий керівник:   кандидату юридичних наук Охман О.В.

Вергелеса Артема Володимировича (учня Хмельницького НВК №10) за наукову розробку теми: “Економічна ефективність виробництва сої в Україні”. Науковий керівник:  вчитель-методист Юхимович О.А.

Заморозну Анну Василівну (студентку Хмельницького коледжу Університету «Україна» за наукову розробку теми: “Кримінальна відповідальність за диверсію”. Науковий керівник:  викладач Якименку А.А.

Грамотами учасників конкурсу та подяками наукових керівників нагороджено:

Кузьменко Дарію Павлівну (студентку Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП) за наукову розробку теми: “Маркетингові дослідження і моніторинг ринку туристичних послуг” та оголосити подяку кандидату історичних наук Коцюку В.Д.

Черкасову-Лису Поліну Дмитрівну (студентку Хмельницького інституту МАУП). За наукову розробку теми: “Методологічні підходи щодо дослідження темпераменту в сучасній психологічній науці” та оголосити подяку науковому керівнику старшому викладачу Черкасовій Т.М.

Марцінкевич Ольгу Вікторівну (магістрантку Хмельницького інституту МАУП) за наукову розробку теми: “Теоретичні аспекти вивчення діяльності практичного психолога” та оголосити подяку науковому кандидату педагогічних наук, доценту Олійник В.В.

Рудик Аліну Романівну (ученицю навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького). За наукову розробку теми: “Сучасна українська реклама як засіб реалізації державної гендерної політики” та оголосити подяку науковому керівнику вчителю-методисту Юхимович О.А.

Кринциглова Олега Богдановича (учня навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького). За наукову розробку теми: «Стан та перспективи трудової міграції між Україною та Європейським Союзом в умовах Євроінтеграції» та оголосити подяку науковому керівнику вчителю-методисту Юхимович О.А.

Фриз Тетяну Анатоліївну (студентку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії). За наукову розробку теми: “Корекція самооцінки у дівчат із вадами зовнішності засобами арт-терапії” та оголосити подяку науковому керівнику кандидату педагогічних  наук Тафінцева С.І.

Бевз Тетяну Сегіївну (студентку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії). За наукову розробку теми: “Діагностика і корекція сором’язливих учнів молодшого шкільного віку” та оголосити подяку науковому керівнику кандидату педагогічних  наук Тафінцева С.І.

Шведовську Марію Вадимівну (студентку Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ) за наукову розробку теми: “Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 ім. В.М. Чорновола: навчальний заклад із українськими традиціями” та оголосити подяку науковому керівнику кандидату історичних наук, доцент Матвєєв А.Ю.

Жира Андрія Юрійовича (студента Хмельницького інституту МАУП) за наукову розробку теми: “Спадковий договір: особливості укладення та виконання” та оголосити подяку науковому керівнику доктору філософії в галузі права (PhD) Авсієвич А.В.

Прокопчук Марію Олександрівну (студентку Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна») за наукову розробку теми: “Теорії юридичної особи в цивілістичній науці: еволюція та сучасний стан” та оголосити подяку кандидату юридичних наук Мозолюк-Боднар Л.М.

Слісарчука Олега Анатолійовича (Студента Хмельницького економіко-правового коледжу ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом») за наукову розробку теми: “Фінансові інститути: поняття, функції, їх  роль у розвитку фінансового ринку ” Науковий керівник: старший викладач Оліх Г.І.

Учні і студенти, які отримали дипломи І і ІІ ступеня, виступили зі своїми доповідями. Після короткої перерви працювало секційне онлайн засідання, де було заслухано доповіді усіх учасників конференції.

Учасники у своїх доповідях порушували актуальні проблеми в різних галузях. На завершення з заключним словом виступив директор Хмельницького інституту МАУП Л. Г. Білий та подякував усім за плідну роботу, а також запросив всіх до участі у ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» (до 25-річчя Хмельницького інституту МАУП). Розпочнеться Конкурс традиційно 14 жовтня 2020 року та завершиться 14 квітня 2021 року, а 20 травня заплановано звітну науково-практичну конференцію.

Також було анонсовано перший випуск збірника наукових праць студентів, учнів та молодих вчених під однойменною назвою, який заплановано видати до конференції.

 

З Програмою Конференції можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1tlPMdY_cXCHVGNOC23MvRTvoihOiQjTW/view?usp=sharing