МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП завершилась благодійна акція «З любов’ю до дітей»

Новорічно-різдвяні свята – це чудовий час, який мимоволі повертає нас у дитинство та наповнює все навколо чарівною атмосферою, очікуванням дива. Саме у ці дні ми маємо нагоду насправді побути  чарівниками та подарувати часточку любові та тепла тим, кому їх дуже не вистачає – вихованцям дитячих будинків, притулків та інших закладів, де знайшли прихисток діти, що потрапили в скрутні життєві обставини та позбавлені родинної турботи.

20 грудня 2021 року здобувачі Студентських рад Хмельницького інституту та Економіко-правового фахового коледжу МАУП напередодні новорічних свят долучилися до благодійних справ, вони завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик». На даний час там перебуває 41 дитина віком від 3 до 18 років. Заклад Студентська рада відвідує уже не перший рік.

У цей день у закладі були всі атрибути свята –  веселі пісні та танці у виконанні діток,  яскраві карнавальні костюми, красуня ялинка, що сяє кольоровими вогниками, Святий Миколай. А найголовніший елемент свята – солодощі, цікаві іграшки та засоби гігієни подаровані дітям студентами.

 

Студентська молодь створила святковий настрій дітям, обділених батьківської любові і тепла.

Хочемо подякувати працівникам Центру за турботу про дітей, але бажаємо, щоб у кожної дитини була любляча родина і необхідності у таких закладах не було.

Допоможімо дітям, яким не пощастило жити в родині. Будьте небайдужими та подаруйте радість дітям напередодні новорічно-різдвяних свят!