МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулося чергове засідання старостату академічних груп денної форми навчання Хмельницького інституту МАУП

Засідання старостату відбувається щотижня у середу.


Перед студентами виступив декан факультету Володимир Дмитрович Коцюк, який окреслив коло завдань, що стоять перед студентами у першому семестрі 2020/21 навчального року.


Він закцентував увагу на відвідуванні студентами занять та спізненням їх на пари. Крім того, закликав старост до відповіднального ведення журналу академічної групи. Правила проживання студентів у гуртожитку та дотримання ними заходів протипожежної безпеки
Відповідно до порядку денного зібрання, декан нагадав старостам про їх обов’язки та завдання передбачені «Положенням про освітній процес» та закликав їх дотримуватись. Також, звернув увагу старост груп на зміни в системі оцінювання якості знань.


Дано доручення старостам груп, разом з наставниками, запланувати у осінньому семестрі екскурсії до музеїв м. Хмельницького та відвідування театру. Наголосили старостам розпочати роботу щодо поширення інформації серед студентів факультету про вступ на військову кафедру.
Також Коцюк В.Д. у своєму виступі звернув увагу старост груп щодо заборгованості по оплаті за навчання та закликав їх у найкоротший термін її погасити. Також, наголосив, що старости повинні проводити роботу зі студентами своїх груп щодо дотримання правил внутрішнього розпорядку на факультеті. Окремо наголосив постійно інформувати деканат факультету про стан справ в академічній групі.


На засіданні також була присутня Зоряна Коваль – Голова Студентської ради, яка проінформували старост про заходи, що найближчим часом будуть проходити в Інституті, а також про студентський канал зв’язку.