МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП взяли участь у новому проєкті від Хмельницької міської ради

4 березня 2021 року студенти Хмельницького інституту МАУП відвідали Хмельницьку Міську Раду з метою підвищення рівня своїх знань та навичок у сфері написання грантових заявок. Прослухали курс з набуття навичок комунікації із грантодавцями, перейняли досвід успішної реалізації проектів. 

На заході були представники управління економіки Хмельницької міської ради, Хмельницької агенції розвитку, а також представники Молодіжного центру. Головний спеціаліст Управління Марина Дуда розповіла про фінансування проєктів і мікропроєктів. Також про конкурс для проєктів громадської організації і як пройти відбір, що вимагається для таких проєктів.

Анна Пилипюк розповіла про свій досвід проєктів та написання грантових заявок для залучення коштів з міського бюджету.  Також розповідала про Хмельницьку агенцію розвитку і її діяльність. Одним із проєктів агенції є «Машина часу» це 3D модель міста Хмельницького, як воно розвивалось і з чого все починалось. Також агенцією був створений комікс про Хмельницький і хмельницького Хмельмена. Ще Анна розповідала про те, які проєкти краще і легше реалізовувати і які буде легше фінансувати.

Також виступав Владислав Гребенюк, керівник Молодіжного центру, який розповів про створення гранту з чого варто починати і як сформувати сам грант для того, щоб подати заявку на фінансування грантодавцю. Про просування, моніторинг, оцінку і звітність проєкту.


Ми щиро вдячні організаторам курсу за надані можливості та досвід.