МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

17 грудня представниця Студентської ради Дзюба Катерина та Голова наукового товариства студентів та молодих вчених студентка Кілівнік Жанна взяли участь в обласному форумі "Хмельниччина молодіжна".

Метою заходу стало створення простіру взаємодії та розвитку, зібравши молодь, зацікавлену в змінотворчій діяльності, професійних експертів і фахівців, готових ділитися своїм досвідом.

Розпочався форум з вітального слова заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Юр'єва, який привітав учасників заходу, наголосивши на тому, що в залі присутні студенти, члени студентського самоврядування, які творять майбутнє своєї країни та докладають вагомий внесок в її розвиток.

Цікавою частиною заходу виявилась дискусія " Спектр можливостей для молоді в результаті використання інструментів новітньої молодіжної політики в Україні" спікери ділились досвідом своєї діяльності, закликали жити сьогоденням, не боятись творити проекти, користуватися можливостями та йти до найвищих цілей.

Заключним етапом форуму відбулися групові тренінги. В ході яких учасники брали участь в психологічних вправах та правових дискусіях.

 

Оксана Кізаєва - регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Хмельницькій області провела тренінг "Правова грамотність", під час якого розповіла про права людей в різних сферах, обов'язки Омбудсмана та проінформувала під час яких випадків громадянам потрібно звертатися до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

По завершенню заходу учасники отримали сертифікати та обмінювалися враженнями про проведений день.