МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Актив Студентської ради Хмельницького інститут МАУП взяв участь у форумі з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді.

10 серпня на Хмельниччині відбувся форум “В єдності – наша сила: Хмельниччина” з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді. Участь у відкритті заходу взяли представники молодіжних організацій, закладів освіти, а також керівники міста та області.

Після офіційної частини організували інформативну панельну дискусію. Говорили про внесок сучасної молоді у наближення перемоги та ключові складові молодіжної сфери в умовах війни. Учасники мали змогу поспілкуватись із представниками місцевої влади, громадськими діячами, журналістами та блогерами.

Зокрема, журналістка Наталія Фурман закликала молодь не боятись говорити про війну та показувати всі реалії життя українського суспільства. Наразі пані Наталя активно займається висвітленням подій на фронті, транслюючи історії про наших незламних захисників та захисниць. На її переконання, важливо з кожним днем все більше шанувати героїчні вчинки військових.

Ще один спікер – депутатка Хмельницької міської ради Анастасія Ярова – акцентувала увагу на тому, що попри юний вік 18-річні хлопці та дівчата без вагань взяли до рук зброю, аби наша країна мала майбутнє.

Власною історією про те, як не втратити віру у майбутнє та попри всі виклики війни йти вперед поділився, голова громадської організації «проєкт 32» Єгор Рибак. Чоловік родом з міста-героя Маріуполь. До повномасштабного вторгнення розвивав культурну ланку рідного міста. Та війна забрала у нього улюблену справу. Приїхавши на Хмельниччину, Єгор долучився до волонтерства. Закликає молодь зосередитись на розвитку на розбудові регіону й України загалом.

Відбулося багато цікавих тренінгів та дискусій. На завершення молодіжного форуму всі учасники отримали іменні сертифікати. Також кожен охочий міг долучитись до конкурсу «Блогер 2023», креативно висвітливши роботу сьогоднішнього заходу. Найкращі отримали невеликі подарунки.

 

 

(с) Інформацію підготовлено за матеріалами ІА «ХМ-інсайд»