МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
          17 грудня 2020 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася Конференція здобувачів вищої освіти на якій обговорили актуальні питання освітнього процесу. Конференція відбувалася у змішаному режимі – очно-дистанційному.

На початку заходу директор Інституту Л.Г. Білий нагородив кращих здобувачів вищої освіти за досягнення в навчальній, науковій та спортивній діяльності,  побажав подальших успіхів і не зупинятись на досягнутому.

     Декан гуманітарно-економічного факультету В.Д. Коцюк довів інформацію про стан відвідування та навчання здобувачів вищої освіти протягом першого  семестру та перші результати складання  зимової заліково-екзаменаційної сесії 2020/2021 навчального року.

     Голова Студентської ради Коваль Зоряна прозвітувала про роботу Студентської ради за період з березня 2019 року по грудень 2020 року та проінформувала про план роботи на другий семестр 2020/2021 навчального року.

     Заступник голови Студентської ради Нікулін Владислав довів до відома здобувачів вищої освіти проєкт Положення про систему рейтингового оцінювання успішності здобувачів вищої освіти у Хмельницькому інституті МАУП, який буде розміщено на офіційному сайті інституту для можливості його обговорення та внесення пропозицій. Термін внесення пропозицій для студентів та науково-педагогічних працівників до 8 лютого 2021 року.

 Секретар Студентської ради Римар Олена повідомила про необхідність поповнення Ради. Обговоривши цю інформацію було вирішено оголосити на 4 березня 2021 року вибори до студентського органу самоврядування.

 

Конференція завершилася привітальним флешмобом  до Новорічних та Різдвяних свят.