МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Студентська рада Хмельницького інституту МАУП взяла участь у форумі «Молодь онлайн!»


     12 листопада 2020 року актив Студентської ради Хмельницького інституту МАУП (Коваль Зоряна, Нікулін Владислав, Марчук Назар, Римар Олена) взяв участь у форумі «Молодь онлайн!», який був організований Молодіжним центром м.Хмельницького.
     На тригодинному інтенсиві у форматі панельних дискусій та інформаційних доповідей було розкрито питання: можливостей навчання, розвитку, отримання фінансування для втілення власних ідей для розвитку громади.

     Першим спікером виступив Олександр Симчишин – Хмельницький міський голова. Він обговорив з молоддю важливі питання: як збудувати молодіжне місто, а також генерувати фестивалі та створювати можливості для молоді. Студенти мали можливість задати питання міському голові та взяти участь у обговоренні.

     Наступним спікером стала Олена Бекреньова – голова Фонду родини Богдана Гаврилишина. Вона розповіла як молодь змінює Україну; як громадські організації та благодійні фодни сприяють формуванню нової еліти України та які можливості створюються для креативної молоді.

     Ще один спікер Валентин Григоренко – керівник регіонального центру Української академії лідерства у м. Львів розповів як програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості, як здобути грант, який покриє проживання, харчування, експедиції та саме навчання. І насам кінець що учасник програми отримає «після» УАЛу.

     Назар Гапій — голова Молодіжної ради (м.Тернопіль), голова організаційного комітету «Молодіжна столиця України 2020» поділився секретами успіху та напрацюваннями свого проекту, а також розповів що дає статус «Молодіжної столиці» для міста.

     Спілкування виявилося надзвичайно цікавим та продуктивним. Студентська рада Хмельницького інституту МАУП дякує Молодіжному центру за надану можливість пізнати нові ідеї та поділитися власним досвідом!