МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студентів Хмельницького інституту та коледжу МАУП нагороджено відзнаками Хмельницької обласної ради.

Українське студентство завжди було рушієм змін. В історії України та інших демократичних країн світу саме студенти  першими виходили на мітинги проти будь-якого свавілля та були ініціаторами важливих революційних процесів. Сьогодні разом із усім українським народом студентство  демонструє свою незламність та патріотизм у лавах Збройних сил України, займається волонтерською діяльністю, відстоює нашу державу на поприщах освіти, науки, культури, спорту.

Напередодні Дня студента голова обласної ради Віолета Лабазюк  та її перший заступник Володимир Гончарук зустрілися зі студентством області та привітали їх із цією  датою. У зустрічі взяли участь студенти, які мають високі досягнення в навчанні та інших сферах життєдіяльності, студентські лідери, активні представники студентського самоврядування  закладів вищої та фахової передвищої освіти області.

За успіхи у навчанні, активну громадську позицію та участь у студентському самоврядуванні студенти МАУП були нагороджені грамотами:

- студент Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП 3 курсу спеціальності «Право» Кісілевич Владислав Юрійович – за вагомий особистий внесок у розбудову та популяризацію студентського самоврядування, наполегливу працю, волонтерську діяльність в умовах воєнного стану, активну громадську позицію, участь в інтелектуальних й творчих конкурсах, досягнення високих показників якості знань та з нагоди Міжнародного дня студента.

- студентка Хмельницького інституту МАУП  4 курсу спеціальності «Право» Бакула Вікторія Сергіївна – за вагомий особистий внесок у розбудову та популяризацію студентського самоврядування, наполегливу працю, волонтерську діяльність в умовах воєнного стану, активну громадську позицію, участь в інтелектуальних й творчих конкурсах, досягнення високих показників якості знань та з нагоди Міжнародного дня студента.

Вітаємо Владислава і Вікторію та бажаємо нових звершень!