МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП відвідали сесію Хмельницької обласної ради

 

     Студенти Марчук Назар, Заряна Коваль, Нікулін Владислав були писутніми на позачерговій сесії сьомого скликання. На сесії зареєструвалося 56 депутатів з 84.

У порядку денному звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та народних депутатів України від Хмельниччини щодо зняття з розгляду питання про запровадження ринку сільськогосподарських земель в Україні та проведення Всеукраїнського референдуму щодо введення ринку землі. А також щодо неприпустимості невілювань здобутків Революції Гідності.

    Ініціаторами прийняття звернення до керівництва держави з метою приведення процесу у конституційні рамки та зменшення соціальної напруги у суспільстві стали група депутатів облради від різних фракцій.

 

     У пленарному засіданні позачергової тридцятої сесії взяли участь голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, представники силових структур області, очільники структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, представники місцевих засобів масової інформації.

Звернення підтримали 55 депутатів з 56 зареєстрованих.