МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Лідери студентського самоврядування Хмельницького інституту МАУП взяли участь у формуванні "Плану роботи Молодіжного центру на 2020/21 навчальний рік"
     25 вересня у мистецькому дворику дитячої музичної школи був проведений круглий стіл для навчальних закладів м. Хмельницького "План роботи молодіжного центру на 2020-2021 навчальний рік".
     На заході виступав спікер - директор Молодіжного центру Владислав Гребенюк.
Він розповів присутнім про відкриття Молодіжного центру, обговорював з молоддю неформальну освіту, академічну доброчесність, роботу молодіжної організації "ПЛАСТ", національно-патріотичне виховання, соціально-інклюзивний напрямок роботи.
На заході місцева співачка Kate Soul презентувала відео-роботу пісню про місто Хмельницький.
 
     Серед запрошених гостей була Мельник Галина Леонтіївна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Вона розповіла про молодіжну організацію ПЛАСТ, а також була нагороджена Молодіжним центром подякою за активну роботу у сфері молодіжної політики міста.
На заході був присутній телеканал 7+ для якого голова Студентської ради Хмельницького інституту МАУП Коваль Зоряна дала інтерв'ю. Дівчина розповіла про своє бачення важливості студентського самоврядування, поділилася думкою про залучення молоді до активної громадської діяльності.
     Також молодь разом зі спікерами обговорювали проектну діяльність Молодіжного центру і результати діяльності за минулий період.