МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Співпраця Студентської ради гуртожитку з адміністрацією Хмельницького інституту МАУП.

Співпраця органів студентського самоврядування з адміністрацією закладу освіти надзвичайно важлива. Тому у Хмельницькому Інституті досить часто відбуваються зустрічі директора зі студентським активом.

14 лютого 2023 року відбулася зустріч Студентської ради гуртожитку з адміністрацією Інституту. На зустрічі був присутній весь склад Студентської ради на чолі з Головою – Вікторією Бакулою, а також директор Інституту – Леонід Григорович Білий, заступник директора – Валентина Олександрівна Парандій та педагог-організатор Олександра Петрівна Левицька.

У гуртожитку проживає  майже 140 студентів, тому час від часу виникають нагальні питання, що потребують вирішення. Студентську раду гуртожитку було обрано на початку навчального року та вона досить ефективно справляється зі своїми обов’язками.

На зустрічі було обговорено вимоги щодо дотримання Правил внутрішнього розпорядку в період воєнного стану, а також побутові питання.

Співпраця та довіра – основний чинник ефективного функціонування студентського самоврядування у Хмельницькому інституті МАУП.