МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП займаються неформальною освітою та здобувають необхідні для майбутнього карєрного зростання soft skills

 

Студентський актив Хмельницького інституту МАУП бере участь у дводенному освітньому проекті «Школа журналістики», який відбуватиметься 10-11 березня 2021 року.

10 березня на заході було багато цікавих спікерів. Зокрема журналісти Андрій Мацейко та Каріна Нестор, а також спікери Степан Кушнір і Олександр Зоїн.

Андрій Мацейко – ветеран журналістики, розповідав вцілому про журналістику, як знайти інформацію і створити повноцінний сюжет, а також про журналістів-розслідувачів.

Степан Кушнір – спікер, Голова правління у Хмельницькому енергетичному кластері, розповідав про медіа з точки громадського сектору, а також про громадську діяльність, як зробити акції і зацікавити медіа.

Спікер, блогер, засновник фестиваль музики та стріт-арту «Respublica FEST», співзасновник та продюсер рок-фестивалю «Rock&Buh» –  Андрій Зоїн. Розповідав про блог. як засіб інформації та про те, як просувати інформацію і знайти своїх читачів і прихильників.

Каріна Нестер – журналістка МТРК «Україна», ТРК «Місто», розповіла про лайфхаки з свого досвіду і книги про журналістику. Один з найцікавіших лайфхаків «твори новини йдучи на роботу».

 

Журналістика цікава для студентів, навіть тоді, коли вони не навчаються на відповідній спеціальності. Адже журналістика надає можливості самореалізуватися, мати творчу характером роботу; доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість; впливати на формування суспільної свідомості, громадської думки; спілкуватися з видатними людьми, прожити цікаве життя; першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки, витлумачувати їх для загалу; стати знаменитим, мати гарні заробітки, посідати престижне місце в структурі суспільства.

Серед випускників Хмельницького інституту та коледжу МАУП є відомі в Україні та на Хмельниччині журналісти. Це Антон Довлатов (Антон Юхимович) – випускник юридичного факультету Інституту, був головою Студентської ради впродовж 4 років, працював на місцевому телебаченні, а зараз ведучий на Ера Медіа / Радіо Ера ФМ та телеканалі «НАШ».

Богдан Шемчук – випускник спеціальності «Право» Хмельницького коледжу МАУП, голова студентської ради Коледжу зараз будує успішну кар’єру журналіста на телеканалі «ТВ7 ».