МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького коледжу пройшли стажування у «Школі сучасного лідера» при Хмельницькій міській раді

 

22-26 квітня 2019 року студенти Хмельницького-економіко-правового коледжу проходили стажування у «Школі сучасного лідера», що проходила при Хмельницькій міській раді.

 

 

22 квітня в малій залі Хмельницької міської ради стартували громадсько-політичні студії «Школа сучасних лідерів». Цього разу участь у тренінговій програмі взяли студенти коледжів Хмельницького. Уже вчетверте активна молодь міста зібралася для того, щоб покращити свої знання та дізнатися щось нове в рамках «Школи сучасних лідерів». Із початком роботи учасників привітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

 

"Це проект Хмельницької міської ради, який функціонує паралельно з іншими проектами, які демонструють відкритість влади. Я впевнений, що ви корисно та ефективно проведете час. Я дуже хочу вірити, що частина з вас захоче в майбутньому обрати для себе шлях участі в роботі місцевого самоврядування. Через "Школу сучасних лідерів" через екскурсії, які ми проводимо ми розвиваємо активність в молоді. Завжди світом рухає активна меншість, якщо ти активний ти змінюєш себе і світ навколо себе. Дуже важливо аби ви були активними людьми і допомагали нам будувати нове успішне місто та державу", - зазначив Олександр Сергійович.

Під час першого дня студенти працювали із представниками "Профі тренінг-студії" Тетяною Старук та Оксаною Костенко. Програмою було передбачено проведення мозкового штурму "лідер=успіх?" під час якого учасники студій шукали відповідь на питання, чи автоматично поняття лідер дорівнює успіху, під час гри створювали свою громадську організацію та презентували її присутнім. Також заслухали лекції: "Створення простору академічної доброчесності",  "Ефективна комунікація лідера".

 

 

26 квітня в приміщенні «Молодіжного центру» завершилися громадсько-політичні студії «Школа сучасного лідера». Із завершенням навчальної програми присутніх привітала керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

«Цей проект є унікальним в інших містах нічого подібного немає. Хмельницька міська рада відкрита для молоді і завжди готова до діалогу. Ми шукаємо активну, креативну молодь, яка хоче співпрацювати та змінювати наше місто і країну на краще», - наголосила Юлія Сергіївна.

 

 

Протягом останнього дня учасники студій працювали із директором «Молодіжного центру» Владиславом Гребенюком та головою правління ГО «Молодь за краще майбутнє», психологом Лесею Романюк.

Студенти навчалися правильно будувати діалог, доносити інформацію до співрозмовника, формували стресостійкість. Тренери запропонували виконати вправу «Сила запитань», яка розвиває повагу до різних точок зору, здатність підтримувати діалог, навчатися та обмінюватися досвідом у процесі спілкування, вміння ставити запитання.

 

 

 

 

Під час ще однієї вправи «Діалог в акваріумі» учасники отримали досвід у побудові комунікації. Зрозуміли принципи ведення успішного діалогу або переговорів.

Також учасники студій поспілкувалися із наймолодшим депутатом Хмельницької міської ради Анастасією Яровою, яка розповіла про свій досвід ведення передвиборчої кампанії та роботу депутатом. Депутатка розповіла, що важливо ставити собі мету в житті і наполегливо працювати над її досягненням. Також наголосила на важливості роботи в команді та правильному підборі кадрів.

На завершення поділилися враженнями та емоціями, які отримали під час занять у «Школі сучасного лідера», дякували організаторам за чудову можливість не лише отримати нові знання, але й познайомитися із новими цікавими людьми. Також отримали сертифікати про участь, які вручила Юлія Сабій.

 

Інформацію підготовлено Студентською радою

Хмельницького економіко-правового коледжу