МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студентський омбудсмен Хмельницького інституту МАУП  Скворцова Каріна прийняла участь у онлайн-зустрічі студентських омбудсменів закладів вищої освіти

 22 квітня 2021 року студентський омбудсмен Хмельницького інституту МАУП  Скворцова Каріна прийняла участь у онлайн-зустрічі студентських омбудсменів. Модератором зустрічі виступив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

 

Спікерами зустрічі були: Василь Карманенко (Полтавський університет економіки та торгівлі), Мар’яна Стаднік (Херсонський інститут МАУП), Олександр Помаз (Полтавський державний аграрний університет), Надія Бачуріна (Міжрегіональна Академія управління персоналом).

На основі виступів освітнього та студентських омбудсменів було узагальнено та встановлено основні тенденції проблем захисту прав учасників освітнього процесу в ЗВО. Внесено пропозиції змін до національного законодавства щодо захисту прав учасників освітнього процесу ЗВО та до внутрішніх документів ЗВО. Розроблено алгоритм дій захисту прав студентів, працівників ЗВО у конкретних ситуаціях на основі досвіду освітнього та студентських омбудсменів.