МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студентки Хмельницького інститут МАУП взяли участь у онлайн Конференції «Українки в науці, яким аплодує світ».

Студентки Хмельницького інститут МАУП Жанна Кілівник, Аліна Руденко та Владислава Фіцай  взяли участь в онлайн Конференції «Українки в науці, яким аплодує світ», яка відбулася 12 лютого 2021 року та була організована Центром «Розвиток КСВ» у рамках ініціативи «Дівчата STEM» за підтримки компанії «L’Oreal».

Конференція відбулася з нагоди  відзначення «День жінок в науці».

 «Українки в науці, яким аплодує світ» - захід для дівчат STEM-спеціальностей з різних навчальних закладів України, на якому фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2020 років розказали про те, як їм вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ.

Науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень - жінки можуть абсолютно ВСЕ!

В Україні Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» реалізовується вже четвертий рік поспіль, і саме 12 лютого у дівчат з’явилася можливість задати будь-які питання до переможниць української премії.

Спікери Конференції:

- Катерина ТЕРЛЕЦЬКА, докторка фізико-математичних наук, завідувачка лабораторії прикладної математики НЦ МАНУ, Переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2019.

- Наталія ЩЕРБАНЬ, докторка хімічних наук, Інститут фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського, Переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2018.

- Олена ВАНЄЄВА, докторка фізико-математичних наук, старший науковий співробітник відділу математичної фізики Інституту математики НАН України, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2018.

- Тетяна ТАТАРЧУК, кандидатка хімічних наук, керівниця Навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2020.

- Ольга КОПАЧ, кандидатка біологічних наук Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України, переможниця премії L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці»-2020.

Під час конференції наші дівчата познайомилися з надихаючими жінками в науці, дізналися про їх історію успіху та дослідження, а також змогли взяти участь в інтерактивних вікторинах та виграти круті подарунки від L’Oreal.