МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 

Віталій Фещук – студент 4-го курсу спеціальності «Психологія» Хмельницького інституту МАУП став чемпіоном України з Стрітліфтингу.

В Києві, біля Арки Дружби народів, 27-28 серпня 2016 року проходив чемпіонат України Street Workout-2016. На чемпіонат приїхали 127 участників з 25 міст України, які змагалися за звання кращого атлета країни.

Призовий фонд чемпіонату склав 75 тисяч гривень. На турнір приїхали гості з США, Чехії, Вірменії і Молдови. Як відмітив лідер Міжнародного руху за здоровий спосіб життя, голова міжнародної організації Street Workout, голова ВОО Street Workout Ukraine, президент Всесвітньої федерації Street workout і стрітліфтинга Денис Минин, це єдиний чемпіонат, який проходить в Україні без залучення комерційних структур. Він відмітив, що звертався до багатьох міських голів з проханням провести в їх містах чемпіонат, але не знаходив підтримки.

В свою чергу київський міський голова Віталій Кличко відмітив, що проведення такого чемпіонату повинно стати традиційним.

Віталій Фещук – воркаутер, який підняв на брусах 132,5 кілограми та встановив власний рекорд та рекорд України.

Street workout – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові.

Віталій підняв на брусах 132,5 кілограми на одне повторення і виборов перше місце.

Віталій Фещук розпочав займатись цим видом спорту у 18 років. Зараз, хлопцеві 20 і він уже рекордсмен України.

Наразі, хобі хлопця переросло в спосіб життя. Та Віталій не зупиняється на досягнутому, він готується до нових змагань і перемог. В недалекому майбутньому планує взяти участь в змаганнях, які будуть проходити в Казахстані.