МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

23 червня 2018 року у місті Хмельницькому маленькі хмельничани могли без проблем «влаштуватись» на будь-яку роботу та відчути себе юристом, альпіністом, рятувальником, кухарем, будівельником, лікарем, пожежником, кінологом, міліціонером, моделлю… Незважаючи на дощ, дитяче свято відвідали сотні дітлахів.

На відкритих майданчиках у сквері імені Т. Шевченка діти безкоштовно «приміряли» на себе дорослі спеціальності в імпровізованому проекті «Місті професій». Організатори планували представити для дітлахів 90 видів різних спеціальностей, однак, через дощ, кількість їх скоротили до 75.

Учасники свята отримали спеціальний паспорт громадянина імпровізованого містечка та карту представлених професій. Міжнародний проект «Місто професій» дав можливість декільком сотням маленьких хмельничан на декілька годин «спробувати» на собі професії дорослих. Попри дощ та негоду, у парку було людно...

Студенти Хмельницького інституту та коледжу розповідали учасникам про професії спеціаліста з туризму, психолога, економіста, юриста. Діти мали можливість приміряти на себе мантію судді та навчитися зав’язувати вузли альпіністів. Свято надзвичайно сподобалося і учасникам і організаторам.