МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

7 березня у Хмельницькому інституті МАУП з ініціативи Студентської ради відбулася Конференція студентів.

Студентський актив діє в Інституті з метою формування навичок самоврядування, громадянської активності студентів, патріотичного, етичного, морального виховання, захисту прав студентів. Про обсяги виконаної роботи за перший семестр 2022/23 навчального року під час звітної конференції, на яку зібралися представники усіх академічних груп Інститут та Коледжу, доповіли лідери студентської ради, а також проінформували про план роботи на період березня-червня 2023 року.

Протягом 2022/23 навчального року в Хмельницькому інститут МАУП було організовано та проведено низку цікавих проєктів, що сприяють формуванню активної позиції студентів. Зокрема, якісну роботу продемонстрували як інститутська студрада, так і студради Коледжу і гуртожитку.

Основні зусилля студентської ради були спрямовані на такі напрями діяльності: захист прав та інтересів студентства, зокрема стосовно організації освітнього процесу; національно-патріотичне виховання; забезпечення виконання студентами своїх обов’язків; благодійна та доброчинна діяльність; сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів; сприяння створенню відповідних умов для проживання і відпочинку студентів; сприяння діяльності студентських наукових товариств; організація співробітництва зі студентами інших закладів вищої освіти і молодіжними організаціями; організація та проведення культурно-масових заходів, які сприяють згуртованості студентства та підвищенню іміджу Інституту.

Найприємнішим моментом Конференції студентів стало нагородження директором Інституту Леонідом Григоровичем Білим переможців І етапу Всеукраїнських олімпіад та студентів, що відзначилися відмінними успіхами у навчанні (більше фото - тут).

 

Дякуємо Студентським радам за організацію Конференції студентів та зичимо наснаги, креативності та невичерпності ідей!