МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулася конференція студентів денної та заочної форм навчання

 

8 грудня 2021 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася Конференція здобувачів вищої освіти на якій обговорили актуальні питання освітнього процесу. Конференція відбувалася у змішаному режимі – очно-дистанційному.

На початку заходу директор Інституту Л.Г. Білий проінформував студентів про режим роботи Інституту у період екзаменаційної сесії.

Також довів інформацію про стан відвідування та навчання здобувачів вищої освіти протягом першого  семестру та перші результати складання  зимової заліково-екзаменаційної сесії 2021/2022 навчального року.

Голова Студентської ради Аліна Руденко прозвітувала про роботу Студентської ради за період з березня 2020 року по грудень 2021 року та проінформувала про план роботи на другий семестр 2021/2022 навчального року та оголосила про чергові вибори до Студентської ради, які відбудуться у січня-березні 2022 року.

Коваль Зоряна повідомила про необхідність поповнення складу Студентської ради. Обговоривши цю інформацію було вирішено оголосити на 4 березня 2022 року вибори до студентського органу самоврядування.

 

Конференція завершилася онлайн зустріччю з випускником Інституту Олегом Яровим. Олег разом зі свою дружиною Інною є успішними власниками мережі кав’ярень Dobro&Dobro у Польщі та Чехії та планують виходити на ринок Італії та США. Вони також переможці конкурсу Food Business Forum Polska 2021 у двох номінаціях: «Новаторська стратегія маркетингова» і «Найкраща кав’ярня».

Олег запропонував для студентів конкурс бізнес-планів переможці якого отримають грошову винагороду та перспективу отримання інвестиції у власний бізнес.

Олег та Інна прочитають декілька мотиваційних онлайн лекцій для студентів та лекцій з бізнес-планування, а також наприкінці січня відбудеться очна зустріч у стінах Інституту.

Інформація про бізнес Олега: https://www.youtube.com/watch?v=jzbq9SrUs_g