МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Кожен новоявлений студент переступає поріг своєї alma-mater з власним баченням студентського життя. Та спільним для всіх є глибоке переконання, що роки навчання мають бути яскравими, цікавими і різноманітними. Першокурсникам Хмельницького інституту МАУП пощастило вступити до вищого навчального закладу, відомого у регіоні та Україні міцними традиціями у царині культурного життя і дозвілля студентів.  

Прагнучи сформувати власну громадянську позицію, політичну та правову культуру, студенти ХІ МАУП беруть участь у таких національно зорієнтованих проектах, як мітинги з нагоди Днів визволення Хмельниччини і України від фашиських загарбників, Дня Перемоги, загальнонаціональній акції «Засвіти свічку», мітингу-реквіємі до дня Чорнобильської катастрофи, Шевченківських читаннях, Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика, конкурсі «Козацькі забави» до дня ЗСУ, зустрічами з ветеранами ВВВ та ОУН - УПА. (нац.-патріотичне). 

 

Однією з МАУПівських традицій, яка живить студентів не лише новою інформацією та враженнями, але й стає відчутним поштовхом до активного пізнання світу і самих себе, є поїздки історичними місцями рідного краю. Відвідання історичних пам’яток Києва, Львова, Меджиибожа, Гуківа, Кам’янець-Подільського – це нагода зробити вагомий внесок у скарбницю своїх майбутніх спогадів про студентське життя. (Поїздки)  

В інституті діє потужна структура органів студентського самоврядування, яке надає вагому допомогу студентам та викладачам при проведенні заходів і розв’язанні питань з суспільного, культурного, наукового і спортивного життя. Однією з найбільш масових, є ініційована студрадою благодійна акція «Стань святим Миколаєм», яка проходить напередодні улюбленого свята українських малюків. Цього року подарунки від Миколая отримали 214 вихованців Корчунецької школи-інтернату, шефські стосунки з якою ХІ МАУП підтримує з 2004 року. Це були іграшки, одяг, солодощі, необхідне для творчого розвитку знаряддя для гурткової роботи: лобзики, молотки, стамески, ножівки, канва й кольорові нитки для юних майстрів і майстринь; книги для бібліотеки; м’яке покриття для ігрової кімнати та подарункові набори кожній дитині. Студенти ХІ МАУП протягом чотирьох років надають подібну адресну допомогу Будинку дитини «Берізка», дитячому будинку міста Хмельницького, а також Головчинецькій школі – інтернату. (Благодійні акції)  

Культурно-естетичні уподобання студентів розвиваються завдяки частим зустрічам у залі інституту з Хмельницьким обласним симфонічним оркестром, Муніципальним академічним камерним хором, камерним оркестром, ансамблем народних інструментів «Альфрески», Державним українським ансамблем пісні і танцю «Козаки Поділля», солістами обласної філармонії тощо. Інститут постійно підтримує тісний зв’язок з обласним музично-драматичним театром імені Петровського, обласною філармонією, моно-театром «Кут», краєзнавчим і літературним музеями, музеєм сучасного українського мистецтва, кінотеатром «Планета». (Концерти)  

Власні творчі нахили студенти ХІ МАУП охоче виявляють у конкурсах «Презентація груп першого курсу», інтелектуальній грі «Брейн-Ринг», пісенному конкурсі «Мій МАУП», новорічному балі-маскараді, гуморині. Команда КВК ХІ МАУП «Бригада» відома неодноразовими перемогами у конкурсах серед команд структурних підрозділів Академії та команд місцевих ВНЗ. (Конкурси)  

Великою популярністю серед студентів користуються концертні програми з нагоди Дня знань, Дня працівників освіти, Дня студента, Дня захисника Вітчизни, міжнародного дня прав жінок та миру, Дня Перемоги, Дня матері.  

Святкування Дня міста, Дня молоді, міські конкурси «Краща студентська сім’я», «Аполон», «Міс Хмельницький» не обходяться без участі студентів ХІ МАУП. Але оскільки найталановитіші і найвродливіші дівчата навчаються саме тут, для них існує свій конкурс краси, що називається «Панна Хмельницького інституту МАУП». Завдяки високому рівню організації та підготовки учасниць, популярність конкурсу вийшла за межі інституту і збирає глядацьку аудиторію з усього міста. Та першу позицю в рейтингу студентської популярності, безперечно, посідають МАУПівські дискотеки у спортивно-оздоровчому комплексі «СВ». (Досуг)  

Формування здорової нації неможливо без пропагування і дотримання у молодіжному середовищі здорового способу життя. Саме тому в ХІ МАУП значна увага приділяється зміцненню здоров’я студентів та популяризації спорту. Для цього в інституті створено 8 спортивно-оздоровчих та тренувальних груп з рукопашного бою, настільного тенісу, спортивної аеробіки, атлетичної гімнастики, легкої атлетики, волейболу, футболу, баскетболу. На базі зазначених секцій створені збірні команди Хмельницького інституту МАУП, які беруть участь і перемагають у міських та обласних змаганнях. (Фіз. виховання)  

Отже, можна стверджувати, що у ХІ МАУП створена власна система виховання, метою якої є творча співпраця викладачів та студентів, котра сприяє формуванню самодостатньої, діяльної особистості з позитивним світосприйняттям і здатністю жити, працювати і розвиватися на благо свого міста, регіону і всієї країни.