МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

         17 листопада 2016 року в актовому залі Хмельницького інституту МАУП відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню студента.
Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.

       Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Захід урочисто розпочала директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП Парандій Валентина Олександрівна, яка привітала студентство зі святом і нагородила грамотами та подяками кращих студентів закладу.


     Захід був спрямований на знайомство з групами нового набору, які показали своє «Я», продемонстрували розумові та творчі здібності.
      Студентів старшокурсники вітали цікавими сценками, піснями, конкурсами і запропонували студентам-першокурсникам прийняти «Присягу студента».

Студенти нового набору підготували цікаві презентації та виступи, щоб максимально представити  себе та влитись у велику та дружню сім'ю МАУП.