МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Даруємо Різдвяну казку – волонтерська діяльність студентів Хмельницького інституту МАУП.

 

Студентська рада Хмельницького інституту МАУП у цьому році вирішила стати для бійців української армії та дітей-сиріт Святим Миколаєм. Протягом грудня студенти реалізували ряд волонтерських проєктів. Зараз в першу чергу всі зусилля спрямовані на допомогу Українській Армії, але ми не повинні забувати, що у нас є діти-сироти і на превеликий жаль зараз їх стало набагато більше. У життя стількох українських дітей війна увійшла своїм жахіттям. Стільки дітей пережили бомбардування, були свідками бойових дій, бачили те, чого би діти ніколи не мали бачити… Частина дітей втратили рідних…

29 грудня Студентська рада Інституту та Коледжу відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик». Студенти-волонтери привезли діткам смачні подарунки, олівці, фарби, розфарбовки, пазли, одяг,  а головне влаштували для них справжнє свято зі Святим Миколаєм.

 

В житті добро завжди повертається добром. Добрі вчинки, які людина робить заради інших, дарують чимало задоволення. Адже одне усвідомлення того, що ти зробив комусь щось приємне, робить день радіснішим, наповненим сенсом.

Зробивши дітям день трохи теплішим і радіснішим, ми зробили і свій день світлішим.