МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 

     У 1996 році в місті Хмельницькому було зроблено перші кроки до створення навчального закладу, що став відокремленим структурним підрозділом найбільшого гуманітарно-економічного ВУЗУ України –  Міжрегіональної Академії управління персоналом.  Перший набір студентів здійснено у 1998 році на денну форму навчання. Сьогодні, студенти пишаються тим, що навчаються у Хмельницькому Інституті МАУП, бо панує тут атмосфера добра, людяності та любові.

    У Хмельницькому інституті МАУП діє Студентська Рада. Студенти є ініціаторами та організаторами багатьох молодіжних громадських заходів та акцій, що відбуваються у межах міста та області.

Студенетська рада ХІ МАУП щиро вітає професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 20-річчям від дня заснування. Для всіх нас ця значуща дата символізує стабільність і благополуччя нашого становища та можливість навчання у висококласних викладачів.

За цей короткий історичний проміжок часу наш Інститут досяг значних успіхів у своєму розвитку, у підготовці висококваліфікованих фахівців для нашого краю. Кожен студент ХІ МАУП впевнений, що обов'язково працевлаштується та принесе користь своїми грунтовними знаннями, гармонійним розвитком, вихованністтю, комунікабельністтю.

Сподіваємося і віримо, що професіоналізм викладачів, бажання студентів нашого рідного МАУПу принесе свої плоди, що ми подолаємо всі перешкоди, щоб більше працювати та зробити нашу Україну багатою, щасливою державою.

Ми віримо, що майбутнє Інституту буде наповнене лише світлими і радісними подіями. У нас, студентів, багато задумів і надій, тож давайте дружно побажаємо, щоб всі вони здійснилися.

Пізнавайте, відпочивайте та живіть. БУДЬТЕ З НАМИ !