МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання Науково-методичної ради та семінар-практикум на тему «Моніторинг якості освіти та оцінювання якості знань здобувачів вищої освіти».

23 березня у Хмельницькому інститут МАУП відбулося засідання науково-методичної ради Хмельницького інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» в рамках якого відбувся семінар-практикум на тему «Моніторинг якості освіти та оцінювання якості знань здобувачів вищої освіти у Хмельницькому інституті МАУП».

Реалізація основних завдань контролю знань здобувачів вищої освіти у Хмельницькому інституті МАУП досягається системними підходами до оцінювання та комплексністю застосування різних видів контролю. Згідно з діючою в системою комплексної діагностики знань студентів, з метою стимулювання планомірної та систематичної навчальної роботи, оцінка знань студентів здійснюється за 100-баловою системою.

Моніторинг рівня знань студентів з наступним аналізом якості навчання здійснюють відповідно до нормативних документів Академії та Інституту. Результати моніторингу постійно розглядають на засіданнях директорату, Науково-методичної та Вченої рад Інституту.

Також на засіданні проаналізували організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти та забезпечення її ефективності у процесі формування фахових компетентностей, про що доповіли завідувачі кафедр.

Обговорили результати атестації здобувачів вищої освіти за період роботи екзаменаційних комісій з 27.02.2023 по 12.03.2023 р.

Ухвалили оновлені методичні рекомендації щодо забезпечення підготовки, написання та захисту курсових робіт з дисципліни «Кримінальне право» / для бакалаврів зі спеціальності 081 «Право» кандидата юридичних наук, доцента кафедри права та правоохоронної діяльності Охман Ольги Василівни.

Наступне засідання науково-методичної ради відбудеться 20 квітня.