МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

22 вересня у Хмельницькому інституту МАУП відбулося друге у 2022/23 навчальному році засідання Науково-методичної ради.

На засіданні обговорили ряд важливих питань, що стосуються організації освітнього процесу у новому навчальному році.

Завідувачі кафедр доповіли про стан підготовки силабусів і робочих програм навчальних дисциплін та практичної підготовки кафедрами інституту на 2022/2023 н.р.

 

Заступник директора інституту Валентина Парандій довела до відома членів науково-методичної ради стан підготовки до ліцензування та акредитації освітніх програм: аналіз кадрового та методичного забезпечення освітніх програм.

Про особливості організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, обговорення графіку проведення методичних семінарів по створенню навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін у системі Moodle розповіла адміністратор мереж Алла Авсієвич.

Про планування профорієнтаційної роботи на 2022/2023 н.р. доповіли завідувачі кафедрами, заступник директора В.Парандій та секретар відбіркової комісії Катерина Панчук.

Завідувач навчальної частини Лариса Стребкова винесла на обговорення результати ліквідації академічної заборгованості студентами Інституту та Коледжу. Члени науково-методичної ради прийняли рішення вжити додаткових заходів щодо покращення якості навчагня.

Чергове засідання Науково-методичної ради відбудеться 20 жовтня.