МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Представники Наукового товариства студентів та молодих вчених Хмельницького інституту МАУП взяли участь у засіданні спілки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Засідання Спілки Рад молодих вчених відбулося 16 листопада у дистанційному форматі. На засіданні обговорили заплановані зміни до законодавства щодо наукової та освітньої діяльності (спікер: пан Олександр Торбас).

Нагадуємо, що Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених.

З детальною інформацією про діяльність Наукового товариства студентів та молодих вчених Хмельницького інституту МАУП можна ознайомитися перейшовши за посиланням: http://www.maup.km.ua/institut/studentske-samovryaduvannya/naukove-tovaristvo-studentiv-ta-molodih-vchenih.htm