МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП приділяється значна увага науковій роботі, зокрема видавничій діяльності. На даний час видано 115 збірників наукових праць, зокрема:

День Соборності України: історико-політологічні дискусії – 9 випусків.

Психологія ХХІ століття: теоретичні та практичні дослідження – 14 випусків.

Українська мова і нація – 14 випусків.

Економіка ХХІ століття: проблеми і перспективи – 4 випуски.

Інноваційні технології ХХІ століття – 6 випусків.

Історія, культура та освіта: християнський вимір – 11 випусків.

Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні – 10 випусків та інші.

 

У 2021 році Науковим товариством студентів та молодих вчених започатковано видання збірників наукових праць:

Актуальні питання юридичної науки та практики: збірник наукових праць студентів та молодих вчених: https://drive.google.com/file/d/1KL7OLKg-XOF00wcYVdgUexEt50t4-Jwb/view.

Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді: збірник наукових праць студентів та молодих вчених: https://drive.google.com/file/d/1EKzTSDV1tILTJnSUroEHqWMZqI3LCRfJ/view.

Також започатковано проведення ряду наукових заходів з питань академічної доброчесності та видано два випуски збірника «Академічна доброчесність: практичний досвід».

Наприкінці 2021 – на початку 2022 року кафедрами Інституту підготовлено чергові випуски збірників наукових праць.

Кафедра психології підготувала до друку 14 випуск збірника наукових праць «Психологія ХХІ століття: теоретичні та практичні дослідження»: https://drive.google.com/file/d/1fwNY4e4CraeL_ChQF42Fsv2y_oTVjz6P/view.

Кафедра економіки, управління та туризму підготувала до друку 4 випуск збірника наукових праць «Економіка ХХІ століття: проблеми і перспективи»: https://drive.google.com/file/d/17mDDBLIb4Cf8U_OdQDkWLgWFkjBIonti/view.

Кафедра фундаментальної підготовки підготувала до друку 14 випуск збірника наукових праць «Українська мова і нація» https://drive.google.com/file/d/1iEpqzwU9Qa_lqX9dVw6sj00axk8Z1HUL/view.

та 9 випуск збірника наукових праць «День Соборності України: історико-політологічні дискусії» https://drive.google.com/file/d/17-ycWTvLaSFmBORtsDlLAWSI07IsIVax/view.

Запрошуємо усіх науковців до співпраці та до участі у наукових заходах, що  відбуваються у Хмельницькому інституті МАУП: http://www.maup.km.ua/novini/zaproshuiemo-do-uchasti-u-konferenciyah.htm.