МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

З 24 листопада по 9 грудня 2012 р. на базі  Хмельницького інституту МАУП проходить VІ Фестиваль практичної психології “Будь – собою, справжнім! Будь – гармонійним! Живи – тут і тепер!”.

30 листопада 2012 р. в Інституті проведено засідання круглого столу на тему “Міжособистісні стосунки: погляд сучасної молоді”. Науковий захід розпочався з вітального слова Л. Г. Білого, директора Хмельницького інституту МАУП.

На науковому засіданні були присутні психологи-практики з різних міст України, викладачі та студенти Хмельницького інституту МАУП. Розпочала розмову студентка-другокурсниця Мариненко Юлія, яка у своїй доповіді повідала про психологічні особливості міжособистісних стосунків молоді, зокрема розкрила поняття “відносини” і “стосунки”. Бочарова Оксана, член Європейської асоціації менторингу та коучингу, консультант в методі позитивної психотерапії, магістр психології, коуч (м. Київ) у виступі “Мой дом – моя крепость” – новый взгляд на отношения” з практичної сторони розповіла про сімейні відношення і конфлікти. Сергій Аніськов, гештальт-терапевт у промові “Гештальт-підхід у вирішенні міжособистісних стосунків” давав практичні поради молоді у формуванні міжособистісних стосунків. Віктор Гурний, керівник психологічного центру “Сяйво”, сімейний консультант у доповіді “Сотворчество мужчины и женщины” розповів про сімейні ролі. Поняття “терапія”, психотерапевтичні методи і прийоми висвітлила Ірина Солєнцова, психолог, груповий психоаналітик центру “Аніма”. Аліна Лабудько, психолог центру “Аніма” у виступі “Стосунки між клієнтом і терапевтом в психотерапії” розкрила поняття “емпатія”, “психотерапевт”, звернула увагу на дотримання вимог Етичного кодексу діяльності практичного психолога. Інна Гошовська, практичний психолог, тренер компанії “Територія бізнесу” у доповіді “Профілактика та подолання конфліктів у стосунках” на прикладах, використовуючи схеми та рисунки, пояснила про створення конфліктів у сім’ї та визначила методи подолання конфліктів у стосунках.


Завершилось наукове засідання підведенням підсумків теоретично-практичної роботи.