МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

10 жовтня 2012 року відбулося засідання круглого столу «Туризм ХХІ століття: екзотичний та багатогранний». До участі в засіданні були запрошені Слободянюк Петро Якович (доктор філософії, професор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії), Трембіцький А.М. (заступник директора з наукової роботи Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”), Поворознюк К. В. (директор туристичної фірми «Чарівний світ подорожі»), Стрельбіцька Наталія Іванівна (директор туристичної агенції «Ніка-тур»), Западенко Ігор Валентинович (директор музею історії міста Хмельницького), Шелегеда Іван Борисович (провідний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради).

Засідання круглого столу розпочав вітальним словом директор Хмельницького інституту МАУП Леонід Григорович Білий, який зазначив, що туристична галузь набуває дедалі більшого значення для розвитку економіки та соціальної сфери в Україні, стрімко інтегрується у світову туристичну індустрію, пріоритетний напрям розвитку туризму є важливим чинником підвищення якості життя в Україні, утворення додаткових робочих місць, поповнення валютних запасів держави та підвищення її авторитету на міжнародній арені.

Під керівництвом Босюк Галини Альбінівни, завідувача відділу виробничої літератури Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, була організована книжково-ілюстрована виставка «Розвиток сучасного туризму – справа державна».

На засіданні круглого столу обговорювались особливості розвитку нових напрямів туризму в світі, програмно-правові основи розвитку туристичної індустрії в різних країнах світу, соціально-психологічні аспекти в розвитку міжнародного туризму на сучасному етапі, доповідачі та гості засідання круглого столу торкались питання екзотичності в готельній, ресторанній та музейній справі, розвитку зеленого та екологічного туризму на теренах Поділля та України загалом. Зокрема досить цікавими були доповіді Босенка Олександра Леонідовича «Рекреаційні можливості Дністра. Розвиток зеленого туризму», Супруна Олександра Федоровича «Роль державних та громадських організацій у справі розвитку зеленого туризму», Праворської Олени Валеріївни «Тематичні парки розваг – «казка» в реальному світі відпочинку», Прудивуса Дмитра Миколайовича «Промисловий туризм. Розвиток та перспективи в Україні» та ін.