МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

17 грудня 2010 року в Хмельницькому інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулось засідання круглого столу, присвячене 90-ій річниці з дня народження Миколи Даниловича Руденка.

Зазвичай наукові зібрання у нашому ВУЗі не присвячуються окремим постатям сучасності або історичним особам. Тема сьогоднішнього засідання скоріше виключення з правил, адже воно присвячене одному з велетів, чиїм ім'ям означене українське національне відродження 60-90-х років XX-го сторіччя. Його ім'я відоме не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Він відомий як письменник та поет-дисидент, громадський діяч, вчений-економіст та борець за права людини. Він – Герой України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка та літературної премії ім. В.Винниченка, відомий правозахисник, визначний майстер слова Микола Данилович Руденко (1920-2004).

З вітальним словом до присутніх звернувся Директор Хмельницького інституту МАУП, кандидат педагогічних наук Білий Л.Г., який налаштував всіх на плідну роботу. Леонід Григорович підкреслив, що така постать як М.Руденко не могла залишитись поза увагою викладачів та студентства нашого ВУЗу. Адже різносторонність інтересів Миколи Даниловича, а насамперед його глибокий патріотизм, здатність визнавати свої помилки і вчитися на них надзвичайно імпонують цілям та завданням нашого інституту.

До учасників засідання звернувся також Брикайло В.І., Головний спеціаліст відділу правової роботи Хмельницького міськрайонного управління юстиції. Володимир Іванович у вітальному слові висловив сподівання, що це наукове зібрання дасть дорогу у велику науку багатьом тут присутнім студентам та спонукає їх до подальших наукових досліджень.