МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
21 травня 2010 року відбувся науковий семінар “Теорія і практика розвитку світового господарства”

Науковий семінар “Теорія і практика розвитку світового господарства” було організовано і проведено кафедрою менеджменту та фундаментальних економічних дисциплін Хмельницького інституту МАУП з метою поглибленої підготовки студентів з теоретичних і прикладних дисциплін економічних спеціальностей.

Розпочала семінар завідувач кафедри менеджменту та фундаментальних економічних дисциплін ХІ МАУП, к.е.н., доцент Смагач Олена Іванівна. Вона наголосила на тому, що семінар проводиться в рамках зібрань студентського наукового товариства за підсумками 2009/2010 н.р. і демонструє найкращі напрацювання молодих вчених і студентів, які представлені, зокрема, в мультимедійних презентаціях їх наукових робіт.

З вітальним словом звернулась до присутніх в.о. декана факультету денних форм навчання Лаврентьєва Валентина Віталіївна, яка відзначила важливість нової інформації для розвитку наукової творчості студентів у процесі формуванні особистості фахівців з менеджменту, фінансів і банківської справи за умов становлення інформаційної економіки в Україні.

У роботі семінару взяли участь студенти, молоді вчені та науковці міста Хмельницького та області. З доповіддю про вплив глобалізації на формування інтегрованих транспортних комплексів та сучасні тенденції в розвитку світового транспорту виступила завідувач кафедри менеджменту та фундаментальних економічних дисциплін ХІ МАУП, к.е.н., доцент О.І. Смагач. Вона підкреслила, що Україна як транзитна держава має зайняти гідне місце в світовій економічній спільноті, зокрема Євросоюзі. Продовжив обговорення проблем розширення присутності України у світогосподарських інтеграційних процесах, зокрема конституційних засад сучасної міжнародної політики України та країн з перехідною економікою доцент кафедри менеджменту та фундаментальних економічних дисциплін ХІ МАУП, к.і.н. В.Л. Кульпінський. Про важливість участі України у міжнародних фінансово-кредитних та валютних організаціях з метою підвищення її конкурентного статусу наголосила викладач кафедри менеджменту та фундаментальних економічних дисциплін ХІ МАУП В.Л. Гура.