МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

26 листопада 2010 року на майданчику перед каплицею Рівноапостольного Князя Володимира Хмельницького інституту МАУП відбувся Мітинг-реквієм пам’яті жертв голодомору, на якому зазначалося, що “…Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України.

Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.
Йшли в могилу найкращі, несли найкоштовніше, що є в нації – гени розуму, здоров’я, гени досконалості фізичної й духовної, гени милосердя, справедливості, людяності й відваги, всіх мислимих людських чеснот і талантів. Обривався вічно живий ланцюжок поколінь: українському народові, якого ніколи не щадила доля, було завдано смертельного удару.”

На вшанування світлої пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 роках було оголошено хвилину мовчання.
Ведучі наголосили, щоб ця хвилина для громадян нашої незалежної держави, співвітчизників за кордоном, для всіх людей доброї волі й чистої совісті стала актом поминальним, жестом покаяння і перестороги.
На вшанування пам’яті загиблих, у ті страшні роки, студенти інституту поклали квіти до пам’ятника “Ангелу скорботи”. Також перед каплицею Рівноапостольного Князя Володимира відбувся молебен та поминальний передзвін.

Під звуки пісні Т.Петриненка “Господи, помилуй нас” прозвучали слова ведучих про цінність хліба та усім гостям і учасникам було роздано шматочки хліба, щоб ніхто не забував, що хліб – це життя!
Завершився мітинг-реквієм музичною композицією “Свіча” О.Білозір.