МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права

На виконання наказу управління освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 615 від 05.10.2009 р. «Про затвердження плану заходів з проведення у 2009 році Всеукраїнського тижня права» Хмельницьким інститутом Міжрегіональної Академії управління персоналом були проведені наступні заходи:

  • З 07 по 13 грудня 2009 року у інформаційно-бібліотечному відділі Хмельницького інституту МАУП була організована виставка на тему «Права людини». Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з новинками періодичних видань з вказаної тематики. Створено інформаційний стенд, присвячений Дню прав людини (10 грудня) та Загальній декларації прав людини.

  • 10 грудня 2009 року к.ю.н., доцент, завідувач кафедри фундаментальної підготовки з правознавства Циганюк Ю.В. провела лекцію на тему «Права людини» серед школярів НВО № 28, м. Хмельницький.

  • 11 грудня 2009 року кафедрами фундаментальних дисциплін з правознавства та комерційного та трудового права за участю провідних юристів міста було проведено круглий стіл на тему «Права людини у проекті Конституції України» (на виконання Указу Президента України В. Ющенка від 25 серпня 2009 р. № 671/2009 «Про винесення на всенародне обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Були присутні керівник, голова правління Подільської правозахисної фундації Стасишин А.Л., адвокат адвокатського об’єднання «Горбань, Рохов» Горбань О.В., к.і.н., доцент, докторант ІПіЕНД ім. І.Ф.Кураса НАНУ Білошицький С.В., професорсько-викладацький склад Інституту.