МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Спільна молитва на малій Батьківщині Блаженнішого Митрополита Володимира

 

На запрошення Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинко), який є Духівником Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира директор Хмельницького інституту МАУП Білий Леонід Григорович та директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП Парандій Валентина Олександрівна відвідали Божественну літургію на цвинтарі села Марківці (малій батьківщині Блаженнішого Митрополита Володимира).

На сільському цвинтарі просто неба митрополит Олександр звершив  Божественну літургію. Богослужіння було відправлено біля хреста воїнам-визволителям, встановленого піклуванням Митрополита Володимира.

Після відправи владика Олександр відслужив панахиду на могилах батьків Архіпастиря – Маркіяна та Феодосії, рідних та близьких Блаженнішого Владики.

Несучи послух у різних місцях свого служіння, Митрополит Володимир кілька разів на рік відвідував рідне село, де звершував Літургії у сільській церкві, де хлопчиком розпочав церковне служіння, або у сусідньому монастирі, де прийняв хрещення. Блаженніший Владика неодмінно молився на цвинтарі за спочилими батьками, родичами, односельчанами, померлими від Голодомору та у роки війни.

Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом носить ім’я Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, який був предстоятелем Української Православної Церкви 22 роки з 2003 року.

Блаженніший неодноразово відвідував Інститут, у 2005 році освятив Храм на території закладу – Каплицю імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира, подарував студентам та колективу факсимільне видання Пересопницького Євангелія, яке зараз зберігається у Музеї Блаженнішого Володимира, що відкрито у Інституті в 2016 році.