МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Науковці Хмельницького інституту МАУП серед переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт

 

До Дня науки у Хмельницькі обласній раді вже в сімнадцяте вітали кращих науковців краю – переможців обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Цьогоріч учасниками конкурсу були 38 науковців з 9 наукових установ. Всього на конкурс надійшло 18 робіт.

Оцінювались науково-дослідні роботи за такими критеріями, як актуальність проблеми, наукова новизна та обґрунтованість підбору і методів дослідження, наукова цінність і новизна одержаних результатів, практична цінність результатів для області та України, економічний ефект від впровадження, очікуваний економічний ефект для області.

У рамках конкурсу усі роботи були представлені у чотирьох номінаціях: «Прикладні фундаментальні науково-дослідні роботи (технічного профілю)», «Науково-дослідні роботи за тематикою суспільних та гуманітарних наук», «Монографії, підручники і навчальні посібники», «Науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених».

Традиційно серед переможців та призерів конкурсу науковці та викладачі Хмельницького інституту МАУП:

В номінації «Науково-дослідні роботи за тематикою суспільних та гуманітарних наук» відзначено ДАЦЮКА Олександра  Анатолійовича,  доктора  філософії,  завідувача кафедри теології та українського православ’я Хмельницького інституту МАУП, автора науково-дослідної роботи «Чин святого Василія Великого Української греко-католицької церкви: історія і сучасність».


Олександр Анатолійович (отець Олександр) більше двадцяти років активно займається науковою роботою та очолює кафедру українського православ’я та теології Хмельницького інституту МАУП. Організує та проводить на базі Інституту міжнародні наукові форуми, уже провів більше двадцяти Всеукраїнських науково-практичних конференцій та видав більше десяти випусків збірників наукових праць «Історія, культура та освіта: християнський вимір».

Вітаємо та бажаємо успіху у подальших наукових дослідженнях!