МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Молитва за Україну пролунала у Храмі Хмельницького інституту МАУП.

Робочий день у Хмельницькому інституті МАУП традиційно розпочався з молитви. Сьогодні у День незалежності – це була молитва за Україну.

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, весь народ наш, владу, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм Перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь…

Молебен за Україні очолили протоієрей, завідувач кафедри українського православ’я та теології, отець Олександр та настоятель Каплиці імені Святого Рівноапостольного Князя Володимира отець Андрій.

Перемогу виборюють на полі бою та вимолюють у тилу. Наближаємо Перемогу разом!

Слава Богу!

Слава Україні та її Героям!