МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

     7 лютого 2017 року в Хмельницькому інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом з благословення Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія відбулася лекція-презентація «Літургія і молитва: традиція і сучасність».

     Священик УПЦ отець Андрій Дудченко презентував релігійні видання «Молитовник православних вірян» та книжки «Сповідь і причастя» (практичні поради) і «Божественна літургія» (путівник).

     Молитовник виданий українською мовою за підтримки Української Православної Церкви.

 

izobrazhenie_042_5

 

     Захід зібрав чимало гостей різних міст України: духовенство (священики різних християнських церков і конфесій та віряни (м. Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Київ, Городок та ін..), громадські діячі, представники органів влади (С. Пігольчук, О. Западенко – спеціалісти управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації м. Хмельницького), науковці, викладачі і студенти (Хмельницького інституту МАУП).

     З вітальним словом про виховання молодого покоління на християнських цінностях виступив директор Інституту Леонід Григорович Білий.

 

izobrazhenie_008_10
 

 

     З мультимедійним супроводом презентував Молитовник протоієрей Андрій Дудченко. Він зазначив, що основною метою даного релігійного видання є оживити молитовне життя, так щоб усі читачі відкривали для себе радість і глибину спілкування з Богом.

 

izobrazhenie_02222222_01

 

     З промовою про єдність Українського Православ’я та схвальним відгуком на Молитовник виступив Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Української Православної Церкви (Київського патріархату) Антоній.

     На заході порушувались питання про важливість молитви в житті людини та окремі аспекти проведення літургій.
     Наприкінці заходу духовенство усім побажали Божого благословення та довгих і благих літ життя.