МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

26 вересня 2017 року в Хмельницькому інституті МАУП відбулося засідання круглого столу «Туризм і туристичні ресурси Хмельниччини», присвячене Всесвітньому дню туризму.

 На науковому заході були присутні представники державних і громадських установ (Демчук О.В., директор ТК УСЛАД, голова агенції сталого розвитку «АСТАР»; Погорілець О.Г., директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»; Гап Є.І., начальник Хмельницького відділення ПАТ «Комерційний Індустріальний Банк»; Гнатюк Н.В., керівник громадської організації «Фонд сталого розвитку «Стара Волинь»; Соляр І.Г., директор туристичного підприємства «Соляр-тур»; Баворовський М.Є., директор туристичного підприємства «Райзен-тур»; Шмаль Т.А., завідувач сектора літератури з питань сільського господарства Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки; Новак П.А., директор Хмельницької філії ПрАт «КИЙ-АВІА»; Пажимський Б.О., директор Державного історико-культурного заповідника «Самчики»; Данилова К.В., старший науковий співробітник КЗК Хмельницького обласного краєзнавчого музею; Стрельбіцька Н.І., директор туристичної фірми «Ніка-тур»; Рожкова О.А., директор туристичної фірми «Мір-тур» та ін.), вчителі та учні загальноосвітніх шкіл м. Хмельницького (НВК №10, ЗОШ №13, НВО №28, НВК №9, гімназія №2), викладачі і студенти Хмельницького економіко-правового коледжу та інституту МАУП.

Розпочалася конференція з вступного слова директора Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП Парандій Валентини Олександрівни. В.  Парандій у виступі зазначила про переваги навчання студентів за спеціальністю «туризм». Підкреслила, що під час навчання студенти мають можливості слухати лекції, брати участь у науково-практичних заходах відомих українських науковців та практиків туристичного бізнесу. Продовжилось наукове засідання цікавими виступами керівників музейних установ і туристичних фірм Хмельниччини, в яких порушувались проблеми і перспективи розвитку внутрішнього та виїзного туризму.

Демчук О.В., директор ТК УСЛАД, у доповіді зазначив про роботу в туристичному бізнесі, що це гарний шанс потрапити в світ, сповнений екзотичними подорожами, захоплюючими подіями і яскравими враженнями, спілкуванням з цікавими людьми, можливістю побачити і пізнати інші країни. Запросив до співпраці навчальний заклад з туристичною агенцією «АСТАР». Запропонував залучити студентів до проходження у них практики, що відбувається з участю у міжнародних програмах, тобто паралельного навчання або стажування у вузах інших країн, з можливістю подальшого працевлаштування.

 dsc_0177_vv

Під час роботи наукового засідання працювала книжкова виставка «Туристичні ресурси Хмельниччини» (організатор – Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека).

Роботу круглого столу висвітлювали телеканали ТV7+ та «Ексклюзив».

На завершення з заключним словом і подякою звернулась директор Коледжу В. Парандій, яка подякувала усім за плідну роботу.