МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 Військово-патріотичний квест для студентської молоді  спеціальності «Туризм»

     17 жовтня 2019 року Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді проводив Військово-патріотичний квест для студентської молоді в парку ім. Чекмана у місті Хмельницькому.

     Студенти Хмельницького інституту МАУП та Хмельницького економіко-правового коледжу спеціальності «Туризм» взяли участь у  квесті та змогли позмагатися з 14 командами інших навчальних закладів, А саме: Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу, Хмельницького національного університету та ін.

     Захід розпочався зі вступного слова директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Колесник Наталії В’ячеславівни,  яка привітала зі святом Дня Захисника України та побажала всім учасникам перемоги.

Кожній команді потрібно було виконати по п'ять завдань:
1.«Смуга перешкод»  
2.«Рятувальні роботи на водному об’єкті»
3.«Військово-спортивна смуга»
4.«Туризм і краєзнавство»
5.«Естафета зі спортивного орієнтування».

     Захід висвітлював місцевий телеканал «Поділля Центр».  Сергієнко Кирило  студент Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП розповів журналістам телеканалу про свої враження, емоції та сподівання на перемогу.
По завершенню змагань команди було нагороджено грамотами.  Команда «Карадах»  Хмельницького інституту МАУП та Хмельницького економіко-правового коледжу зайняла ІІ місце у виді «Рятувальні роботи на водному об’єкті», та ІІ місце  у виді «Туризм і краєзнавство».

     Учасники команд отримали незабутні враження від змагань та масу приємних емоцій та переживань.