МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Презентація туристичного сезону – 2019 у Хмельницькому


        18 квітня 2019 року студенти Економіко-правового коледжу  МАУП взяли активну участь у відкритті туристичного сезону 2019 року.  Даний захід під назвою «Презентація туристичного сезону в Меджибізькій фортеці 2019 року» відбувся у Хмельницькій обласній бібліотеці  для юнацтва.
      
       
     Презентація розпочалася з вітального слова директора ДІКЗ «Межибіж»  Погорільця Олега Григоровича. У своїй промові він детально розповів про історію заснування фортеці, проблеми та перспективи розвитку туризму в Меджибожі.
 
      Заступник директора заповідника Западенко Ігор Валентинович ознайомив усіх присутніх з культурно-розважальною програмою про фестивалі, які відбуватимуться у Фортеці упродовж 2019 року. Він запропонував студентам стати волонтерами в організації та проведенні заходів, які проходитимуть у ДІКЗ «Межибіж». Студенти Економіко-правового коледжу  МАУП Бевза Максим (1 курс спеціальності «Туризм»), Кузьменко Дарія (2 курс спеціальності «Туризм»), Бакула Вікторія (1 курс спеціальності «Правознавство») та інші з радістю погодилися долучитися до волонтерства.
 
      
      Організатор  фестивалю «Епоха героїв» Доценко Юрій Якович розповів про організацію дійства, зокрема про лицарські бої та фаєр-шоу в середньовічному стилі.
Захід набрав масштабності. Були присутні представники ЗМІ, зокрема Хмельницький дитячий телеканал та Хмельницький телеканал TV-7+.