МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти спеціальності "Туризм" Хмельницького інституту та коледжу МАУП відвідали відкриття туристично-інформаційного центру.

 

В рамках святкування 590-річчя нашого міста, відбулося офіційне відкриття Хмельницького туристично-інформаційного центру, що знаходиться біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, за адресою Проскурівська, 40. Тепер усі бажаючі можуть отримати широкий спектр туристичної інформації, придбати сувенірну продукцію тощо.

Студенти спеціальності "Туризм" Хмельницького інституту та коледжу МАУП не могли стояти осторонь цієї важливої та цікавої події.

Мета створення осередку туристично-логістичної сфери Хмельницького - популяризація міської територіальної громади та регіону, розвиток та покращення галузі туризму у громаді, надання туристичних послуг як жителям міста, так і його гостям. Проєкт реалізовано за рахунок грантових коштів, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики у галузі туризму. Проєкт став переможцем у категорії «Розвиток туризму».

 

 Починаючи з 24 вересня, ТіЦ надає наступні послуги: надання туристичної довідки, організація екскурсій містом, продаж сувенірної продукції, продаж кави та чаю.

Сподіваємося, що Центр стане ще однією популярною локацією у нашому місті.