МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти спеціальності «Туризм» відвідали Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

10 грудня 2020 року студенти спеціальності «Туризм» Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП під керівництвом старшого викладача циклової комісії з туристичного обслуговування Коцюк Н. В. відвідали Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (ХОЕНЦУМ) з пізнавальною та виховною ціллю.

Директор закладу Климчук Василь Васильович детально розповів про історію створення ХОЕНЦУМ, мету діяльності та основні напрями роботи закладу. Зокрема заклад  забезпечує розвиток природоохоронного, дослідницького, експериментального, оздоровчо-реабілітаційного напрямів еколого-натуралістичної діяльності. Значна увага працівниками ХОЕНЦУМ приділяється екологічному вихованню учнівської та студентської молоді.

 

Василь Васильович ознайомив студентів з навчальними посібниками, які видає  ХОЕНЦУМ та у співпраці з Національною академією педагогічних наук. Ці книги є безцінним джерелом інформацію про природу рідної Хмельниччини, про екологічне виховання молоді, історію рідного краю.

Заступник директора  ХОЕНЦУМ Демчук Леся Олександрівна розповіла про основні напрями гурткової роботи закладу, а також наголосила, що здобувачі вищої освіти також можуть долучатись до науково-дослідної роботи закладу в галузі екології, біології, географії та охорони навколишнього середовища.

Демчишина Зоя Іванівна, методист ХОЕНЦУМ розповіла студентам про основні міжнародні, всеукраїнські, регіональні заходи, проекти, акції, виставки,  що відбуваються за участю гуртківців закладу.

Зустріч була досить пізнавальною, студенти зацікавились співпрацею з ХОЕНЦУМ, участю в науково-дослідній діяльності закладу.