МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу кафедри психології Хмельницького інституту МАУП.

 

Викладачі кафедри психології Хмельницького інституту МАУП активно підвищують свій професійний рівень. Так, Валентина Олійник, Оксана Данько взяли участь у стратегічній сесії «Удосконалення діяльності фахівців психологічної служби» в рамках Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти.

З метою реалізації Національної програми психічного здоров’я, психосоціальної підтримки та за ініціативи першої леді України Олени Зеленської в межах Екосистеми психологічної допомоги у сфері освіти Міністерство освіти і науки України та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» провели в онлайн-форматі стратегічну сесію «Удосконалення діяльності фахівців психологічної служби» для забезпечення ментального здоров’я учасників освітнього процесу під час військової агресії рф.

У ході заходу розглядалися такі питання: принципи організації психосоціальної підтримки та психологічної допомоги у сфері освіти України; актуальні проблеми функціонування психологічної служби у сфері освіти та шляхи їх вирішення.