МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь викладачів кафедри психології Хмельницького інституту МАУП у Міжнародному вебінарі «Практики роботи з персоналом. Досвід європейських компаній».

 

28 жовтня 2022 року професорсько-викладацький склад кафедри взяв онлайн-участь у Міжнародному вебінарі «Практики роботи з персоналом. Досвід європейських компаній». Даний захід організовано Федерацією роботодавців України.

Спікером вебінару була пані Гуніта Мейєре – членкиня Правління компанії АТ Latvijas Finieris. Дана організація з перших днів війни активно допомагає Україні та нашим біженцям у Латвії.

У ході вебінару порушувались такі питання: Latvijas Finieris Group: хто ми, що ми робимо, наші цінності та люди; HR роль і команда як діловий партнер для керівників і співробітників; політика та система винагороди, що забезпечує співпрацю, досягнення цілей та стабільність; діяльність з навчання та розвитку, починаючи зі вступу нових співробітників до тренінгів підвищення ефективності роботи та системи кваліфікації; управління продуктивністю – від формальної до неформальної діяльності, оцінка; залученість і благополуччя співробітників – від вимірювання до заходів для покращення та ін.

 

Дякуємо керівникам Федерації роботодавців України за організацію таких вебінарів, що дають змогу вивчати досвід європейських компаній.