МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів-психологів та викладачів кафедри психології Хмельницького інституту МАУП у лекціях «Діти і війна – особливості психологічної підтримки дітей та підлітків»

 

Студенти 2 і 4 курсів спеціальності «Психологія» Марина Вознічук (2 курс) і Олександр Драч (4 курс) та викладачі кафедри психології Валентина Олійник, Тетяна Черкасова взяли участь у циклі лекцій «Діти і війна – особливості психологічної підтримки дітей та підлітків».

Організатором виступив Хмельницький осередок секції дитячо-юнацької психотерапії УСП та Український інститут дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування лекції з питань Психологічної підтримки та кризового консультування. Ведучими були: Тетяна Матвійчук, кандидат психологічних наук, доцент, дитячий, підлітковий та сімейний психолог, представник секції дитячої та юнацької психотерапії Хмельницького осередку УСП, автор та ведуча тренінгових програм для дітей і підлітків та навчальних проєктів для психологів; Ірина Атаманчук, дитячий та сімейний психолог, арт-терапевт, груповий аналітик.

Даний психологічний проєкт розпочався з 12 квітня 2022 року і продовжився до 29 червня 2022 року. Психологиня Тетяна Матвійчук на лекціях порушувала актуальні проблеми: особливості психологічної підтримки дітей та підлітків, які виїхали за кордон, діагностика: особливості застосування з дітьми під час війни, «ресурс для психолога: практичні поради», діти і насильство: особливості надання психологічної допомоги, питання і відповіді у роботі дитячого психолога під час війни та інші. Також відбувалися цікаві практичні заняття, на яких розглядалися методики, психологічні задачі, вправи тощо. Після прослуханого теоретичного і практичного курсу усі учасники отримали сертифікати Львівської обласної ГО «Український інститут дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування».

Дякуємо за організовані теоретичні та практичні заняття.