МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У  Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Soft skills та лідерські якості для успішного майбутнього та побудови кар’єри».

 

16 листопада 2023 року студенти-психологи денної форми навчання Хмельницького інституту МАУП взяли участь у науково-практичному семінарі з елементами тренінгу «Soft skills та лідерські якості для успішного майбутнього та побудови кар’єри».

Soft skills (з англійської «м’які навички») – це універсальні соціально-психологічні якості, що не обмежуються певною професією, але безпосередньо впливають на успішність особистості. Вони охоплюють широкий спектр вмінь, таких як комунікативні навички, вміння переконувати, здатність вирішувати конфлікти, працювати в команді та адаптивність. Ці якості можуть бути обумовлені особистісним характером або формуватися з досвідом.

Сучасний ринок праці визначає свої вимоги. Для того, щоб стати конкурентоздатним фахівцем, необхідні не лише професійні навички, але і певні «м’які» компетенції. Засвоєння soft skills стає ключовим елементом успішної кар’єри, сприяючи ефективній взаємодії в колективі, вирішенню складних ситуацій та здійсненню позитивного розвитку професійного життя.

Мета заходу – розкрити тему soft skills та лідерських якостей.

Завдання і призначення тренінгу: допомогти учасникам тренінгу визначити свої soft skills та лідерські якості; проаналізувати, які саме скіли потрібно розвивати для успіху; відпрацювати на практиці інструмент Swot-аналізу.

Модератором виступила Підлужна-Ткач Олена Володимирівна, сертифікована кар’єрна консультантка, HR, фахівчиня з підбору та адаптації персоналу. Проєкт СпівДія Кар’єра «Проєкт реалізовується Фондом «СпівДія» за підтримки DanChurchAid та фінансування Danida (Міністерства закордонних справ Данії)».

Захід відбувся у нестандартному форматі з використанням ігор, творчих завдань. Учасники мали можливість взяти участь у різноманітних творчих завданнях, які сприяли розвитку їхньої креативності та спільної взаємодії. Ігри та вправи були спрямовані на розвиток комунікативних навичок, вирішення творчих завдань в команді та роботу над стратегічними викликами.

 

Дякуємо пані Олені Підлужні-Ткач за проведений захід!