МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Підвищення кваліфікації викладачів кафедри психології Хмельницького інституту МАУП.

Один з ефективних шляхів підвищення професійного рівня викладацького складу кафедри психології Хмельницького інституту МАУП – підвищення кваліфікації та професійне стажування. Так, кандидат психологічних наук Оксана Данько взяла участь у вебінарі «Збереження здоров’я та життя учасників освітнього процесу в мирний та воєнний час».
Організаторами та партнерами заходу виступили Міністерство освіти та науки України, державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», Черкаська медична академія, педагогічні, науково-педагогічні працівники закладів освіти.
Чи знайомий нам алгоритм надання домедичної допомоги?  Які ж дії необхідно виконувати при базовій серцево-легеневій реанімації, та за масових уражень. Саме про це, йшлося на заході. Фахівці Черкаської медичної академії Ольга ФЕДОСЄЄВА, кандидат медичних наук, проректор з практичного навчання, Дмитро ПАСЕЧНИК, директор центру симуляційного навчання, Ігор СКАЛЬКО, викладач кафедри хірургії та екстреної медичної допомоги та інші доступно та фахово роз’яснювали всі дії, які зможе виконати звичайна людина постраждалому.
По завершенню програми і успішного проходження тестування учасники вебінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом – 30 годин  (1кредит ЄКТС).