МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
17 лютого 2022 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Хмельницьким інститутом МАУП та Хмельницьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
В ході підписання Меморандуму директор Інституту Леонід Білий і директор психологічного Центру Мар’яна Любецька порушували психологічні проблеми сучасності. У ході бесіди брали участь провідні психологи Центру, які викладають окремі дисципліни на освітній програмі «Психологія», завідувач кафедри психології.
 
Сторони уклали цей Меморандум, базуючись на тому, що лише активна співпраця закладу вищої освіти, кафедри психології та Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зорієнтованих на відому і цілеспрямовану соціалізацію особистості, дає шанс забезпечити різнобічний розвиток та становлення молоді, підтримку молодіжних ініціатив, формування навичок здорового способу життя та готовності до навчання впродовж життя.
 
Метою цього меморандуму є співпраця, обмін інформацією і досвідом у межах відповідних функцій і повноважень Сторін, здійснення наукової і практичної діяльності.
 
Слід відмітити, що міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і кафедра психології уже кілька років поспіль тісно співпрацюють: здобувачі вищої освіти проходять виробничу і переддипломну практики, відбуваються спільні науково-практичні психологічні заходи, волонтерські зустрічі тощо.
 
Підписання Меморандуму про співробітництво дасть поштовх для спільної діяльності вивчення актуальних тем з психології і допоможе подолати будь-які виклики сьогодення.