МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся навчально-практичний тренінг «Будь собою» для  студентів-психологів 3-4 курсів.

 

3 листопада 2022 року викладач кафедри психології Хмельницького інституту МАУП, провідний психолог Хмельницького міського центру соціальних служб, практикуючий психолог Захожа Ольга Олександрівна провела для студентів 3-4 курсів навчально-практичний тренінг «Будь собою».

Нині людина в гонитві за ілюзійною та приманливою красою зовнішнього світу не усвідомлює собі того, що вона неспроможна бути собою, нездатна поглянути у своє нутро.

Бути собою – це жити згідно з нашими думками, переконаннями та цінностями. Жити в мирі зі своєю совістю. Поводитися згідно з тим, що думаємо і в що переживаємо.

Мета заходу: розвиток здатності встановлювати і підтримувати психологічний контакт у спілкуванні, сприяти пізнанню «Я»; допомога у знятті внутрішніх перешкод, сприяння підвищенню рівня комунікації та взаємодії у команді.

Завдання і призначення тренінгу: розкрити знання про особистість, спілкування, взаєморозуміння та взаємоповагу; навчитися знаходити свій внутрішній простір; створити позитивну атмосферу; актуалізувати потребу пізнання.

 

Студенти з цікавістю виконували низку вправ для розкриття себе, метафорично зображували свій реальний образ. Під час тренінгу учасники змогли усвідомити особистісні здібності, виявити власні психологічні можливості, виявили значущість особистісних меж, які допомагають утримувати власну позицію.

Тренінг залишив цікаві враження та незабутні емоції у студентів! Дякуємо практикуючому психологу Ользі Захожій за проведений тренінг. Такі тренінги сприяють взаємозбагаченню студентів і це можливість самопізнання.